DLA KUPUJĄCYCH

Jako biuro nieruchomości z nadaną licencją zawodową przez Ministerstwo Infrastruktury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, zrzeszone w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości poprzez członkostwo w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo a także komfort z tym związany każdej przeprowadzonej przez Nas transakcji.

Na wstępie zaznaczę, że wyróżniamy się nie tylko wysokimi standardami świadczonych przez Nas usług ale również szczególnym podejściem do reprezentowania uczestników rynku obrotu nieruchomościami. Otóż wierzymy, że skutecznie i profesjonalnie można reprezentować jedynie jedną stronę tej samej transakcji, w związku z czym korzystając z Naszych usług mają Państwo gwarancję, że będziemy reprezentowali i dbali wyłącznie o Państwa interes.

Prowizja jest płatna jedynie w sytuacji realizacji transakcji, czyli podpisania aktu notarialnego zakupu nieruchomości skojarzonej przez Nas. Nie ma kosztów początkowych ani w trakcie wykonywania usługi pośrednictwa aż do momentu doprowadzenia do podpisania aktu notarialnego.

Nasza Usługa pośrednictwa nie ogranicza się jedynie do pośrednictwa w zakupie nieruchomości, jest z nią nierozerwalnie związana usługa doradcza mająca na celu przedstawienie realnych zalet i wad każdej nieruchomości. Dlatego też po nawiązaniu pierwszego kontaktu przeprowadzamy z Państwem krótki wywiad mający na celu uzyskania od Państwa dokładniejszych informacji odnośnie preferencji dotyczących poszukiwanej nieruchomości. Następnym krokiem jest wyselekcjonowanie aktualnych ofert spełniających wskazane przez klienta kryteria z pośród wszystkich ofert, które są dostępne na rynku i przesłanie ich drogą mailową z prośbą o wybranie tych, które najbardziej się Państwu podobają. Następnie umawiamy na prezentację wybrane oferty w dogodnym dla Państwa terminie. Po każdej prezentacji oferty opiniujemy ją i przedstawiamy Państwu zalety oraz wady nieruchomości. Po dokonaniu przez Państwa wyboru sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kolejnym krokiem jest negocjacja warunków zakupu nieruchomości, którą możemy prowadzić w Państwa imieniu bądź jedynie wspomagając Państwa. W przypadku akceptacji warunków zakupu nieruchomości przez strony transakcji kontaktujemy się z wybranym przez Państwa notariuszem i sprawdzamy projekt aktu notarialnego umowy sprzedaży. Jesteśmy również z Państwem w kancelarii notarialnej w dniu podpisania aktu notarialnego. Po podpisaniu aktu notarialnego kupna nieruchomości pilotujemy jej wydanie za pomocą protokołu zdawczo-odbiorczego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą przez cały okres usługi pośrednictwa, tzn. od momentu podpisania umowy pośrednictwa aż do wydania świeżo zakupionej nieruchomości.