DLA SPRZEDAJĄCYCH

Jako biuro nieruchomości z nadaną licencją zawodową przez Ministerstwo Infrastruktury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, zrzeszone w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości poprzez członkostwo w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo a także komfort z tym związany każdej przeprowadzonej przez Nas transakcji.

Na wstępie zaznaczę, że wyróżniamy się nie tylko wysokimi standardami świadczonych przez Nas usług ale również szczególnym podejściem do reprezentowania uczestników rynku obrotu nieruchomościami. Otóż wierzymy, że skutecznie i profesjonalnie można reprezentować jedynie jedną stronę tej samej transakcji, w związku z czym korzystając z Naszych usług mają Państwo gwarancję, że będziemy reprezentowali i dbali wyłącznie o Państwa interes.

W związku z powyższym Państwa nieruchomość podlega programowi ”0% prowizji, prowizję pokrywa właściciel” – znaczek 0% prowizji oraz wyjaśniający nagłówek w Naszych ogłoszeniach są elementami charakterystycznymi powyższego programu pozwalającego na skuteczną reklamę ofert nieruchomości. Otóż poprzez nie pobieranie prowizji
od nabywcy w znaczący sposób skraca się czas pozyskania konkretnego klienta, ponieważ docieramy do grupy osób, które z góry założyły, że nie chcą płacić za usługę pośrednictwa i szukają tylko takich ofert na rynku. Taki zabieg pozwala także uzyskać wyższą cenę transakcyjną z uwagi na brak dodatkowych obciążeń finansowych nabywcy. Kolejnym atutem programu jest nastawienie Naszego Biura na współpracę z wszystkimi rzetelnie działającymi biurami nieruchomości, zwiększając szansę na pozyskanie docelowego nabywcy.

Prowizja jest płatna jedynie w sytuacji realizacji transakcji, czyli podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości ze skojarzonym przez biuro nabywcą. Nie ma kosztów początkowych ani w trakcie wykonywania usługi pośrednictwa aż do momentu doprowadzenia do podpisania aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości.

Mogą Państwo skorzystać z usług biura NOWY DOM wybierając umowę pośrednictwa bez klauzuli wyłączności (tzw. otwartą, zawieraną na czas nieokreślony, z możliwością wypowiedzenia jej w dowolnym momencie) bądź umowę z klauzulą wyłączności.

Minimalny okres na który zawieramy umowę pośrednictwa z klauzulą wyłączności wynosi 2 miesiące, po tym okresie to właściciel decyduje czy przedłuży umowę po ocenie Naszej pracy, nie ponosząc żadnych kosztów jeśli nie sprzedaliśmy nieruchomości.

Przy umowie z klauzulą wyłączności oferty nieruchomości są dodatkowo pozycjonowane na portalach tak aby wyświetlały się częściej i skuteczniej docierały do osób zainteresowanych zakupem. W zależności od decyzji właściciela nieruchomości zawieszamy w widocznym miejscu na nieruchomości baner reklamowy na nasz koszt. Podpisanie umowy z klauzulą wyłączności umożliwia Nam reklamę nieruchomości z dokładnym adresem a także z zdjęciami przedstawiającymi nieruchomość z zewnątrz. Takie oferty przesyłamy drogą mailową zaprzyjaźnionym biurom nieruchomości, starając się
zachęcić ich do zaprezentowania owej nieruchomości swoim klientom, którzy są w trakcie poszukiwań nieruchomości o podobnych parametrach.

Dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualny plan sprzedaży z uwzględnieniem jej atutów i wad oraz aktualnej kondycji lokalnego rynku nieruchomości. Po dokonaniu wizytacji nieruchomości oraz opracowaniu analizy porównawczej cen nieruchomości podobnych przedstawiamy właścicielom realne kwoty sprzedaży możliwe do uzyskania.

Przy opracowywaniu dokumentacji fotograficznej nieruchomości pomagamy właścicielom ukazać ich nieruchomość w jak najlepszym świetle. Dysponujemy wiedzą, pozwalającą na zaprezentowanie jak największej ilości atutów nieruchomości. Jeśli nieruchomość tego wymaga świadczymy również usługi home stagingu.

Wszystkie Nasze oferty są reklamowane na najważniejszych portalach branżowych, poczynając od lidera – gratka.pl, wicelidera – otodom.pl oraz portalu domiporta.pl a także gumtree.pl.