OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

95 OPINII


 • Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pana Jakuba. Jest osobą rzetelną, godną zaufania, do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie a przy tym jest bardzo miły i pomocny. Polecam wszystkim. Gdy będzie kiedyś potrzeba to z pewnością skorzystamy jeszcze z Pana usług. Pozdrawiamy Ewa i Andrzej Kaszubowie.


 • Dzień dobry. Jeśli szukasz profesjonalnej i kompetentnej obsługi w zakresie obrotu nieruchomościami to nie mogłeś/aś lepiej trafić.
  Pan Jakub Kozera to niewątpliwie człowiek odpowiedzialny, rzetelny, dbający o swojego klienta, zawsze pomocny a przede wszystkim działający sprawnie i szybko, co w tym zakresie uważam za bardzo duży atut. Korzystaliśmy z mężem z usług Pana Jakuba już dwukrotnie i muszę przyznać, że za każdym razem było perfekcyjnie. Polecam w 100%. Satysfakcja i zadowolenie klienta gwarantowane!


 • Obsługa w zakresie kupna mieszkania, przeprowadzana bardzo skrupulatnie i rzetelnie. Wszystko dokładnie objaśnione, rozwianie wątpliwości i niejasności. Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne podejście do zlecenia. Polecam


 • To nie pierwsza sfinalizowana umowa sprzedaży nieruchomości ,którą prowadził dla nas Pan Jakub Kozera z biura Nowy Dom Nieruchomości.
  Dziękujemy za profesjonalną i fachową obsługę. Współpraca z Panem Jakubem układała
  się bardzo dobrze. Pragniemy podkreślić wysokie umiejętności w zakresie prezentacji nieruchomości, komunikacji interpersonalnej oraz pomoc w załatwianiu formalności związanych ze sprzedażą. Pan Jakub jest wspaniałym człowiekiem i profesjonalistą godnym polecenia.


 • Ogromne podziękowania dla Pana Jakuba za profesjonalną i przyjazną obsługę oraz pomoc na każdym etapie realizacji zadania.
  Duże doświadczenie i pełne zaangażowanie oraz bardzo życzliwe podejście do klienta.
  GORĄCO POLECAM !!!


 • Jako klienci p. Jakuba Kozery, pozostajemy pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu, przejawiającego się w pełnym zaangażowaniu w prowadzenie oferty, jak również w niezbędnej skrupulatności i rzadko spotykanej rzetelności. P. Jakub słucha klienta, przekuwa jego potrzeby na konkretny plan działania i skutecznie go realizuje.
  Poza merytorycznymi aspektami współpracy, kontakt z p. Jakubem jest po prostu przyjemnością, jaką można czerpać ze spotkania osoby o ujmującej kulturze osobistej.
  Zdecydowanie polecamy.


 • Dziękuję Panie Jakubie za duże zaangażowanie przy szukaniu kupców i profesjonalizm przy finalizowaniu trudnej transakcji (inne miasto). Polecam wszystkim współpracę z doskonałą firmą NOWY DOM NIERUCHOMOŚCI ELADAM


 • Najlepsze biuro nieruchomości! Zdecydowanie polecam!
  Sprzedaż mieszkania, w której pośredniczył Pan Jakub Kozera dzięki Jego profesjonalizmowi i zaangażowaniu przebiegła dla mnie bezproblemowo, w miłej atmosferze i całkowicie bezstresowo. Pan Jakub od A do Z zajął się wszystkimi etapami sprzedaży od zrobienia zdjęć mieszkania do dopilnowania treści i uczestniczenia przy zawieraniu ostatecznej umowy. Na każdym etapie wszystko klarownie tłumaczył, rozważał ze mną różne możliwości, przedstawiając różne rozwiązania i co bardzo ważne potrafił dostosować się do potrzeb i priorytetów klienta związanych ze sprzedażą. Istotne również, że pozostawał w stałym kontakcie telefonicznym, mailowym, wykazywał dużą dyspozycyjność przy umawianiu spotkań. Nowy Dom Nieruchomości to był doskonały wybór! Bardzo dziękuję Panu jakubowi Kozerze i zdecydowanie polecam Nowy Dom!


 • Sprawna, mila i profesjonalna obsluga. Dziekujemy za poprowadzenie naszej sprawy i zajecie sie wszystkim na miejscu. Agencja nieruchomosci godna polecenia.
  Dziekujemy I pozdrawiamy Panie Jakubie!


 • Bardzo polecamy współpracę z biurem Nowy Dom Nieruchomości. Zleciliśmy Panu Jakubowi sprzedaż mieszkania. Współpraca odbyła się bardzo sprawnie i szybko. Stały kontakt telefoniczny, kompletne wyjaśnienie wszelkich zagadnień związanych ze sprzedażą mieszkania, pomoc we wszelkiej dokumentacji związanej ze sprzedażą. Pan Jakub jest osobą kompetentną, z dużą wiedzą, po prostu profesjonalista w każdym calu, a osobiście bardzo sympatycznym i pozytywnym człowiekiem. Każdemu bardzo polecamy współpracę z Panem Jakubem Kozerą z biura Nowy Dom Nieruchomości.


 • Musze przyznac ze jest to czlowiek niesamowicie kompetentny i rzetelny w swoim fachu. Dotarlem do tego pana przez Polecenie i niezalowalem tego. Jest osoba ktora z czystym sumieniem polecil bym kolejnej osobie, Na bieżąco bylem informowany o sytuacji. Lokal zostal wynajety w rekordowym tempie ku zadowoleniu moim jak i najemcy.Jeszcze
  raz dziekuje za pomoc i wspolprace. Czarnecki


 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy usługi Pana Jakuba.

  Clinton I Sylwia


 • Miałem okazję zobaczyć w jaki sposób pracuję Pan Jakub, nie byłem bezpośrednio jego klientem lecz nabywcą nieruchomości którą sprzedawał dla swoich klientów. PROFESJONALISTA W SWOIM FACHU – te słowa najlepiej opisują zachowanie i podejście Pana Jakuba do wykonywanej pracy. Nieruchomość którą pragnęliśmy kupić miała dość nieciekawą historie , dlatego umiejętność rozmowy z ludźmi , negocjacji, załatwiania spraw urzędowych ze strony Pana Jakuba była kluczowa do doprowadzenia sprawy do końca – pomimo licznych przeciwności prawnych. Człowiek który zawsze szuka korzystnego rozwiązania dla obu stron zarówno kupujących jak i sprzedających. Miałem stycznośc współpracować z kilkoma agentami nieruchomości – na nasze szczęście przy tym zakupie trafiliśmy właśnie na Pana Jakuba. Ogromnym plusem okazało się również znajomość prawa przez Pana Jakuba. Krótko mówiąc odpowiednik człowiek w odpowiednim miejscu :) Z pełnym przekonaniem usługi Pana Jakuba Kozery polecam każdemu kto poszukuje odpowiedzialnego pośrednika nieruchomości.


 • Gorąco polecam Państwu współpracę z firmą Nowy Dom Nieruchomości
  Jakub Kozera.
  Obsługa w zakresie sprzedaży domu była przeprowadzona sprawnie , rzetelnie i
  profesjonalnie. W razie potrzeby można liczyć na pomoc i porady niezbędne przy sprzedaży nieruchomości .
  Za współpracę dziękuje i gorąco polecam.


 • Mieliśmy z mężem do sprzedania duże mieszkanie i nie oszukujmy się:) – do remontu. Zostało wystawione na sprzedaż w marcu i nie spodziewałam się jego sprzedaży w tym samym roku. Za sprawą Pana Jakuba mieszkanie to zostało sprzedane już w czerwcu i to właściwie za oczekiwaną sumę. Na każdym etapie Pan Jakub podpowiadał nam kolejne kroki działania i cały czas nas pilotował w działaniu. Jego zaangażowanie i pełen profesjonalizm zasługują na uwagę. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy pośrednika nieruchomości to Pan Jakub spełnia wszelkie moje oczekiwania i z czystym sumieniem polecam Jego usługi. Wycena i opłata jest rzetelna:)


 • Serdeczne podziękowania dla pana Jakuba Kozery za profesjonalizm i skuteczność podczas przeprowadzanej transakcji. Wzorowa współpraca. Zawsze doskonale przygotowany. Zdecydowanie polecam wszystkim oczekującym kompleksowej, profesjonalnej i uprzejmej obsługi.


 • Bardzo dziękuję Panu Jakubowi za rzetelną i profesjonalną obsługę.
  Na każdym etapie byłam informowana o postępach w tej transakcji, mogłam również liczyć na pomoc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów potrzebnych do sprzedaży mieszkania, jak również na uczestnictwo w spotkaniu, na którym dokonano sprzedaży i podczas przekazania lokalu.
  Bardzo dziękuję i szczerze polecam.


 • Profesjonalna i zarazem bardzo miła pomoc w sprzedaży mieszkania .Zabezpieczająca w100% interesy klienta po stronie prawnej jak i finansowej .
  Dziękujemy Panie Jakubie


 • Podziękowania dla pana Jakuba Kozery za pomoc w transakcji związanej z wynajęciem mieszkania. Pełen profesjonalizm, fachowość, cenne sugestie, a przy tym miła obsługa i w efekcie błyskawicznie przeprowadzona transakcja.
  Wszystkim potencjalnym wynajmującym bardzo polecam!


 • Bardzo fachowa, rzetelna i sprawna obsługa. Żadnych niedomówień przy prezentacji warunków umowy. Realna wycena. Mieszkanie udało się sprzedać w rekordowym czasie i po satysfakcjonującej cenie.


 • Nasze mieszkanie było sprzedane w krótkim czasie, podczas którego bylismy na bieżąco informowani o stanie przebiegu transakcji. Bardzo dziękujemy i polecamy usługi Pana Jakuba.
  Justyna i Jordi


 • Serdeczne podziękowania dla pana Jakuba Kozery firmującego BON NOWY DOM NIERUCHOMOŚCI za pełen profesjonalizm i skuteczność podczas transakcji sprzedaży mojego mieszkania. Bardzo miła współpraca od pierwszego kontaktu. Przygotowanie oferty zmieszczonej na portalach internetowych, sugestie i wnioski podsumowujące na temat zamieszczonej oferty, prezentacje mieszkania – w trakcie których zawsze świetnie przygotowany, w każdej chwili dostępny pod telefonem czy mailem, zapewnił opiekę do końca transakcji, dbając o interes i bezpieczne przeprowadzenie transakcji do finału. Zapewnił komfort do końca transakcji sprzedaży. Rekomenduję wszystkim oczekującym pełnej, kompleksowej i profesjonalnej obsługi.


 • Serdeczne podziękowania dla Pana Jakuba Kozery za idealną współpracę w zakresie kupna gruntu.Jesteśmy mile zaskoczeni fachową obsługą oraz poradą.Transakcja przebiegła bez problemów. Pan Jakub zawsze dostępny pod telefonem,życzliwy oraz cierpliwy.Szczerze polecamy.


 • Bardzo skuteczna i profesjonalna obsługa firmy NOWY DOM NIERUCHOMOŚCI pana Jakuba Kozery, doprowadziła do pomyślnego zakończenia sprawę sprzedaży mojej działki (byłem jej współwłaścicielem.).
  Wyżej wymienione biuro gwarantuje zarówno wysoki poziom profesjonalizmu, jak i życzliwe nastawienie do Klienta, dążenie do pogodzenia jego interesu z realnymi możliwościami rozporządzenia nieruchomością.
  Jak najbardziej polecam każdemu, kto poszukuje wyspecjalizowanej pomocy w nabyciu/zbyciu nieruchomości.


 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Była oparta o zaufanie, pomoc, życzliwość i wzajemny szacunek. Wsparcie w każdym zakresie, które doprowadziło do zawarcia transakcji sprzedaży domu


 • Pan Jakub Kozera budzi zaufanie, wzorowa wspolpraca, wsparcie na kazdym etapie transakcji. polecam kazdemu,


 • Pełen profesjonalizm. Szybka, rzetelna i bardzo uprzejma obsługa, a także trafne porady. Zdecydowanie polecam.


 • Współpraca z biurem Pana Jakuba należy do do bardzo rzetelnych i profesjonnalnych, co w dobie pędu i pośpiechu należy do rzadkości.Firma Pana Jakuba oprócz wymienionych zalet, potrafi słuchać klienta i znależc zloty środek , który zadowoli każdą z reprezetowanych stron.Młody człowiek posiada rownież wysoką kultuę osobistą, bez wszechobecnej nachalności w interesach.Powyższe biuro zalatwiało nam parę transakcji , przy których potrzeba było cierpliwości i zaufania, jednak zawsze doprowadzone do końca , tak by klient by zadowolony. Miałem do czynienia z kilkoma innymi biurami nieruchomości w Poznaniu , ale biuro Pana Jakuba bije wszystkich na głowę rzetelnością i profesjonalnością . Serdecznie polecam


 • Polecam Państwu współpracę z firmą Nowy Dom Nieruchomości. Sprzedaż mojej działki została przeprowadzona sprawnie, profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem i wsparciem ze strony firmy.


 • Szybko, sprawnie, rzetelnie od początku do końca!!!
  Na każdym etapie sprzedaży naszego mieszkania pełen profesjonalizm!!!
  Panie Jakubie, jeżeli będziemy znowu potrzebowali pośrednika to z całą pewnością będzie nim Pan!!! :)
  GORĄCO POLECAMY!!!


 • Rzetelna, szybka obsługa. Duży profesjonalizm w podejściu do klienta i wykonywanej pracy. Służenie porada i uwzględnienie moich potrzeb. Polecam serdecznie


 • Panie Jakubie!
  Należą się Panu te wszystkie pochwalne opinie i pozytywne rekomendacje. Ja również dołączam do grona zadowolonych klientów. Najbardziej spośród wszystkich wymienianych powyżej cech między innymi rzetelności i profesjonalizmu ja cenię sobie Pana wysoką etykę zawodową i reprezentowanie przede wszystkim moich interesów przy zachowaniu adekwatnego odniesienia do sytuacji na rynku. To dało mi poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Jak tylko będę dysponować kolejną nieruchomością na obszarze Pana działania to będę się kontaktować.


 • Witam serdecznie. Byłam i nadal będę klientką Biura nieruchomości Pana
  Jakuba Kozery.Nowy Dom Nieruchomości.Miła i serdeczna obsługa.Pełna wiedza , przygotowanie do wykonywanej pracy ,co podkreślam w dzisiejszych czasach perfekcyjna znajomość rynku.Pan Jakub przy wycenie nie kieruje się podaniem cen z kapelusza . W momencie podejścia z ceną do zainteresowanego klienta dokonał porównań podobnych obiektów i wtedy ustala i podaje cenę za jaką można wynająć lub sprzedać nieruchomość lub ziemię. TO CO WYRÓŻNIA Biuro Pana Jakuba Kozery od Innych biur to nie wyciskanie maksymalnej ceny tak jak to robią inne ,ponieważ mają z tego większą prowizję .Pan Jakub Kozera ROBI tak aby obiekt wynająć lub sprzedać w
  realnej cenie mimo ,że jego prowizja będzie MNIEJSZA. Ma za to klientów ja
  polecam wszystkich zainteresowanych. Jedną transakcję dokonałam i następne
  też oprą si na współpracy z biurem nieruchomości Pana Jakuba
  Kozery.Wszystkich zainteresowanych Państwa odsyłam ,będziecie na pewno
  zadowoleni. Pozdrawiam Arleta


 • Pragnę podziękować Panu Jakubowi Kozera Nowy Dom Nieruchomości za fachowe doradztwo i wykonanie usługi wynajmu mieszkania.
  Za pełną dyspozycyjność, zaangażowanie, profesjonalizm w wyborze klienta.
  Pan Jakub Kozera jako pośrednik dał mi pewność, że reprezentuje mnie osoba o wysokim profesjonalizmie. W przyszłości jeśli będzie taka potrzeba z całą pewnością skorzystam z usług Jakuba Kozera Nowy Dom Nieruchomości.
  Serdecznie dziękuję
  Greta Kalista


 • Z biurem NOWY DOM Nieruchomości współpracujemy od 2012 roku. Przez cały ten czas możemy liczyć na profesjonalną i szybką obsługę. Rekomendujemy usługi biura NOWY DOM jako rzetelnego, profesjonalnego z ogromnym doświadczeniem partnera w zakresie obsługi rynku nieruchomości.

  Hanna Mroziewicz
  Crown Properties Sp. z o.o.


 • Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości NOWY DOM – profesjonalna i przyjazna obsługa, dyspozycyjność, kompleksowa pomoc w sprawach formalnych, bardzo dobra organizacja, odpowiedzialność i uczciwość. Dzięki Panu Jakubowi mogłam zaoszczędzić czas i niepotrzebny stres. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów.


 • Polecamy usługi biura nieruchomości Nowy Dom, a zwłaszcza w wykonaniu Pana Jakuba. Fachowe, profesjonalne podejście. Nie zostawia żadnego mail’a, telefonu bez odpowiedzi. Jeżeli czegoś nie wie zaraz to sprawdza i przekazuje aktualne informacje na bieżąco. Nawet na koniec roku zadzwoni z życzeniami świątecznymi i noworocznymi. :) Nie znam nikogo o takim prawdziwym i szczerym podejściu do klienta.


 • Dziękujemy firmie Nowy Dom Nieruchomości, a zwłaszcza Panu Jakubowi, za wszelką pomoc i niezwykle rzetelne podejście do bardzo specyficznego i trudnego przypadku. Dzięki jego cierpliwości, wytrwałości i umiejętnościom udało się sfinalizować naprawdę skomplikowaną transakcję, ku zadowoleniu wszystkich stron. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę w przyszłości.


 • Z Panem Jakubem współpracuję już od kilku lat i to już świadczy o profesjonalnym podejściu do wykonywanego zawodu – jestem bardzo wymagającym klientem.


 • Polecam wszystkim Biuro Pośrednictwa Nowy Dom. Pan Jakub wykazuje ponadprzeciętne zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Podczas współpracy na bieżąco informuje o przebiegu transakcji. Atutem firmy jest zdecydowanie elastyczność i zorientowanie na cel. W pełni rekomenduje i polecam współpracę z Nowy-m Dom-em.


 • Agent nieruchomości z całą pewnością godny polecenia. Szybko i rzetelnie załatwił sprawę czego po poprzednich przykrych doświadczeniach z biurem nieruchomości MARTIN Ryszard Piec się nie spodziewałem. Oferty w 100% dopasowane to potrzeb, kontakt rewelacyjny i w 3 tygodnie było po sprawie. Jeśli szukać mieszkania to z biurem nieruchomości NOWY DOM. Polecam!!


 • Panie Jakubie bardzo Panu dziękujemy za pomyślne zakończenie transakcji. Choć nie byliśmy płatnikami części kosztów transakcji pozwalamy sobie na wyrażenie opinii o Pańskiej rzetelnej pełnej fachowości profesjonalnej roli pośrednika pomiędzy sprzedającym a kupującym. W żadnym momencie nie zawiódł Pan zaufania jakie w Pana działaniu pokładaliśmy jako przedstawicielu firmy pośredniczącej w transakcji sprzedaży – kupna. Pana kultura osobista oraz nasze oczekiwania jako kupujących od przedstawiciela firmy pośredniczącej pozwoliła nam uwierzyć w istnienie Firm oraz Ludzi którzy zajmują się tą profesją. Pana Pracodawca może być dumny z Pańskiej postawy oraz fachowości. Bardzo dziękujemy za wszystko o czym powyżej napisałem w imieniu mojej Małżonki oraz własnym. Proszę o okazanie tego podziękowania Pana Pracodawcy. Pozwoliłem sobie na tą ocenę ponieważ pracowałem kiedyś jako działacz związkowy ale następnie jako pracownik kadr, i niewielu pracownikom wystawiłbym taką opinię. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy Firmie jak i Panu wszystkiego najlepszego.


 • Zlecilismy sprzedaż mieszkania pośrednikowi
  panu Jakubowi Kozera. Z jego usług jesteśmy bardzo zadowoleni
  i mamy zaszczt wystawić w pełni zasluzona opinie dla jego pracy.
  Bardzo dziękujemy mu za szybka i profesjonalna obsluge.
  Jakub Kozera jest godny polecenia dla wszystkich zainteresowanych
  sprzedażą swoich nieruchomości.
  Anna i Piotr Pawlaczyk


 • Panie Jakubie,

  bardzo dziękuję za pośrednictwo w sprzedaży mojego mieszkania. Bardzo sobie cenię Pana profesjonalizm, zaangażowanie, punktualność i rzetelność. Cała transakcja, począwszy od naszego pierwszego spotkania, po podpisanie aktu notarialnego przebiegła bezproblemowo i bardzo sprawnie.

  Z czystym sumieniem mogę Pana polecić jako profesjonalnego doradcę w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości.

  Dziękuję i pozdrawiam
  Agnieszka Borowczyk


 • Polecamy biuro Nowy Dom bardzo szybka i dobrze przeprowadzona transakcja pracownicy merytoryczni i mili dla klienta. Całość transakcji przeprowadzona w sposób profesjonalny. Detale transakcji doprowadzone do perfekcji. Biuro było profesjonalne, transakcja była lekka i przyjemna. Polecamy. Dziękujemy za taki widok z okna:)


 • Dziękuję za rzetelną i fachową obsługę przy zakupie mieszkania. Bardzo dobry kontakt z biurem oraz rewelacyjne warunki współpracy. Polecam.


 • Od samego początku współpracy mogłem zauważyć profesjonalizm w podejściu do realizowanego zdania. W sytuacji dla mnie nowej w prosty sposób wyjaśniano mi wszelkie zawiłości związane z procedurami prawnymi oraz fachowo koordynowano zawieranie umowy kupna mieszkania. Dzięki tak sprawnej współpracy zakup mieszkania zaoszczędził mi wiele czasu, a także uchronił przed pułapkami, na jakie mogłem zostać narażony podczas dokonywania takiej transakcji.
  Szczerze polecam NOWY DOM NIERUCHOMOŚCI.


 • Pragnę podziękować firmie NOWY DOM NIERUCHOMOŚCI za rzetelnie wykonaną usługę. Chcąc kupić mieszkanie nie miałem najmniejszych wątpliwości, że konieczna będzie pomoc firmy wyspecjalizowanej nie tylko w pośrednictwie, ale i doradztwie w nieruchomościach. Profesjonalnie i rzetelnie zapoznano mnie z ofertami spełniającymi moje podstawowe kryteria. Uczciwie wskazano zarówno plusy jak i minusy poszczególnych ofert – zwracając często moją uwagę na istotne szczegóły stanowiące o skali wartości oferowanych mieszkań. Dokonano profesjonalnej analizy moich potrzeb i wskazano mi kilka dobrych opcji. W ostatecznym wyborze zostawiono mi swobodną przestrzeń, dostarczając mi szczegółowych danych, które pozwoliły mi na dokonanie właściwego wyboru. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.


 • Rzetelne i dokładne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i wysoka dbałość o moje interesy przy zawieraniu umowy, dały mi pewność, że reprezentuje mnie osoba o wysokim profesjonalizmie.


 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi.
  Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom.


 • DODAJ OPINIĘ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *