POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Na wstępie zaznaczę, że wyróżniamy się nie tylko wysokimi standardami świadczonych przez Nas usług ale również szczególnym podejściem do reprezentowania uczestników rynku obrotu nieruchomościami.

Wierzymy, że skutecznie i profesjonalnie można reprezentować jedynie jedną stronę tej samej transakcji, w związku z czym korzystając z Naszych usług mają Państwo gwarancję, że będziemy reprezentowali i dbali wyłącznie o Państwa interes.

Gwarantuję Klientom bezpieczną transakcję na rynku nieruchomości. Od momentu rozpoczęcia współpracy o nic nie musisz się martwić, gwarantem Twojego spokoju i bezpieczeństwa są nie tylko moje kompetencje, doświadczenie zawodowe, wykształcenie, coroczne doskonalenie zawodowe, licencja ale również ubezpieczenie zawodowe od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszam do skorzystania z usług biura NOWY DOM.

Sprawdź czym wyróżnia się nasza oferta dla: sprzedających , kupujących, wynajmujących.

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Biuro NOWY DOM Nieruchomości nie tylko pozyska dla Ciebie wiarygodnego najemcę ale również wyręczy Ciebie w zarządzaniu wynajmowaną nieruchomością. Od momentu podpisania umowy pośrednictwa załatwiamy w Twoim imieniu wszelkie kwestie związane z wynajmowaną nieruchomością. Powyższa usługa skierowana jest dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas i nerwy związane z nadzorem wynajętej nieruchomości.

Sprawdź co nas wyróżnia.

DORADZTWO INWESTYCYJNE

Jeśli chcesz zainwestować w rynek nieruchomości zaufaj profesjonalistom, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem zagwarantują, że inwestycja będzie udana.

Korzystając z usług biura NOWY DOM Nieruchomości możesz liczyć na fachową i kompletną pomoc w wyborze atrakcyjnej nieruchomości.

POLECANE OFERTY

glowne-sprzedazPolecamy
MIESZKANIE - 55,6 m2

Mieszkanie, Konarzewo, ul. Szafirowa

279 000,00 zł
glownePolecamy
Półbliźniak - 98 m2

Pół bliźniak, Luboń, ul. Frezjowa

475 000,00zł
glownePolecamy
MIESZKANIE - 30,9 m2

Mieszkanie, Poznań, os. Newtona

1 300,00 zł
glownePolecamy
MIESZKANIE - 36,2 m2

Mieszkanie, Poznań, ul.Staszica

1,350,00 zł

Więcej