0% PROWIZJI

Na wstępie zaznaczę, że wyróżniamy się nie tylko wysokimi standardami świadczonych przez Nas usług ale również szczególnym podejściem do reprezentowania uczestników rynku obrotu nieruchomościami. Otóż wierzymy, że skutecznie i profesjonalnie można reprezentować jedynie jedną stronę tej samej transakcji, w związku z czym korzystając z Naszych usług mają Państwo gwarancję, że będziemy reprezentowali i dbali wyłącznie o Państwa interes.

Wszystkie przyjmowane oferty przez biuro NOWY DOM podlegają programowi 0%:
– biuro nie pobiera prowizji od dwóch stron tej samej transakcji – masz gwarancję, że reprezentujemy tylko Twój interes!
– biuro nie pobiera prowizji od kupującego / najemcy zgłaszającego się na naszą ofertę – wynagrodzenie pokrywa tylko sprzedający / wynajmujący.

W związku z powyższym Państwa nieruchomość podlega programowi ”0% prowizji” – znaczek 0% prowizji oraz wyjaśniający nagłówek w Naszych ogłoszeniach są elementami charakterystycznymi powyższego programu pozwalającego na skuteczną reklamę ofert nieruchomości.

Otóż poprzez nie pobieranie prowizji od nabywcy w znaczący sposób skraca się czas pozyskania konkretnego klienta, ponieważ docieramy do grupy osób, które z góry założyły, że nie chcą płacić za usługę pośrednictwa i szukają tylko takich ofert na rynku. Taki zabieg pozwala także uzyskać wyższą cenę transakcyjną z uwagi na brak dodatkowych obciążeń finansowych nabywcy. Kolejnym atutem programu jest nastawienie Naszego biura na współpracę z wszystkimi rzetelnie działającymi biurami nieruchomości, zwiększając szansę na pozyskanie docelowego nabywcy bądź najemcy.