Zarządzanie wynajmem

WYNAJEM I ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Jako biuro nieruchomości z nadaną licencją zawodową przez Ministerstwo Infrastruktury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, zrzeszone w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości poprzez członkostwo w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo i wynikający z tego komfort każdej przeprowadzonej przez nas transakcji.

DLA WYNAJMUJĄCYCH

Wyróżniamy się nie tylko wysokimi standardami świadczonych przez nas usług, ale również podejściem do reprezentowania uczestników rynku obrotu nieruchomościami. Wierzymy, że skutecznie i profesjonalnie można reprezentować tylko jedną stronę tej samej transakcji, w związku z czym korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję, że będziemy reprezentowali i dbali wyłącznie o Państwa interes.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, jako pierwsze biuro nieruchomości w Poznaniu wprowadziliśmy weryfikację w Krajowym Rejestrze Długów każdego zdecydowanego na najem nieruchomości klienta. Dzięki temu przed zawarciem umowy najmu otrzymują Państwo raport z KRD na temat potencjalnego najemcy.

Biuro NOWY DOM Nieruchomości nie tylko pozyska dla Państwa wiarygodnego najemcę, ale również wyręczy Państwa w zarządzaniu wynajmowaną nieruchomością. Od momentu podpisania umowy pośrednictwa załatwiamy w Państwa imieniu wszelkie kwestie związane z wynajmowaną nieruchomością. Powyższa usługa skierowana jest do osób, które chcą zaoszczędzić swój czas i nerwy związane z nadzorem wynajętej nieruchomości.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o usługach biura NOWY DOM NIERUCHOMOŚCI, to zapraszam do kontaktu.

PROWIZJA 0%

Biuro NOWY DOM Nieruchomości od momentu powstania reprezentuje zawsze tylko jedną stronę transakcji i pobiera prowizję tylko od strony zamawiającej usługę pośrednictwa.
Wierzę, że dobrze można reprezentować interesy tylko jednego klienta przy tej samej transakcji, obojętnie, czy jest to umowa sprzedaży, czy umowa najmu. 
Nasze oferty opatrzone są poniższym znaczkiem 0%.

Dzięki temu cieszą się one większym zainteresowaniem na portalach branżowych.
Osoby poszukujące nieruchomości na własną rękę łatwiej je zauważają, co przyspiesza proces finalizacji transakcji
Zamawiając nasze usługi, masz gwarancję, że reprezentujemy tylko Twój interes!

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego/najemcy zgłaszającego się na naszą ofertę. W takiej sytuacji wynagrodzenie pokrywa tylko sprzedający/wynajmujący.

W związku z powyższym zdecydowanie skraca się czas sprzedaży, jak również wynajmu nieruchomości, ponieważ naszą ofertą mogą zainteresować się potencjalni nabywcy lub najemcy, którzy nie chcą płacić za usługę pośrednictwa, a takich na rynku nieruchomości jest sporo.

Wart podkreślenia jest również fakt, że dzięki reprezentowaniu tylko jednej strony transakcji nasze biuro jest nastawione na współpracę z innymi pośrednikami, co ma również realny wpływ na zwiększenie szans na pozyskanie nabywcy bądź najemcy.

umowy

Mogą Państwo skorzystać z usług biura NOWY DOM, wybierając umowę pośrednictwa bez klauzuli wyłączności (tzw. otwartą, zawieraną na czas nieokreślony, z możliwością wypowiedzenia jej w dowolnym momencie) bądź umowę z klauzulą wyłączności.

Minimalny okres, na który zawieramy umowę pośrednictwa z klauzulą wyłączności, wynosi 2 miesiące. Po tym okresie to właściciel decyduje, czy przedłuży umowę po ocenie naszej pracy, nie ponosząc żadnych kosztów, jeśli nie doprowadziliśmy do najmu Państwa nieruchomości.

Przy umowie z klauzulą wyłączności oferty nieruchomości są dodatkowo promowane na portalach, tak aby wyświetlały się częściej i skuteczniej docierały do osób zainteresowanych zakupem. W zależności od decyzji właściciela nieruchomości zawieszamy w widocznym miejscu na nieruchomości baner reklamowy na nasz koszt. Podpisanie umowy z klauzulą wyłączności umożliwia nam reklamę nieruchomości z dokładnym adresem, a także ze zdjęciami przedstawiającymi nieruchomość z zewnątrz. Takie oferty przesyłamy drogą mailową zaprzyjaźnionym biurom nieruchomości, starając się zachęcić je do zaprezentowania owej nieruchomości swoim klientom, którzy są w trakcie poszukiwań nieruchomości o podobnych parametrach.

Dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualny plan wynajmu z uwzględnieniem jej atutów i wad oraz aktualnej kondycji lokalnego rynku nieruchomości. Po dokonaniu wizytacji nieruchomości oraz opracowaniu analizy porównawczej cen nieruchomości podobnych przedstawiamy właścicielom realne kwoty czynszu najmu możliwe do uzyskania z ich nieruchomości.

Przy opracowywaniu dokumentacji fotograficznej nieruchomości pomagamy właścicielom pokazać ich nieruchomość w jak najlepszym świetle. Dysponujemy wiedzą, pozwalającą na zaprezentowanie jak największej liczby atutów nieruchomości. Jeśli nieruchomość tego wymaga, świadczymy również usługi home stagingu.

Wszystkie nasze oferty są reklamowane na najważniejszych portalach branżowych, poczynając od lidera – gratka.pl, wicelidera – otodom.pl oraz portalu domiporta.pl, a także gumtree.pl.

Dla Państwa wygody świadczymy również usługi zarządzania nieruchomością przeznaczoną na wynajem. Od momentu podpisania umowy przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki wynajmującego związane z najmem nieruchomości.

nasi partnerzy